AyuWage

AyuWage

27.08.2016 20:26

Výborný projekt pro ty, kdo už mají zkušenost s klikáním na reklamy.  Zde se neinvestuje ani nemusíte hledat lidi pod sebe.  Reklamy jsou přidávány během dne, takže je dobré mít stránku stále otevřenou a víckrát denně ji kontrolovat. Klikačka dlouhodobě vyplácí, má jen netradičně uspořádané stránky, ale brzy se zorientujete. 

Registrujete se vlevo pod názvem projektu kliknutím na Join ayuwage. Přijde vám potvrzující email a pak po přihlášení můžete hned vydělávat. Kliknete vlevo nahoře na Start earning. Zde jsou různé typy reklam - vy budete odklikávat View Regular. Vždy aktualizujte stránku a pod New Sites to Visit se objevují reklamy. Vždy je shlédnete určitý počet vteřin nebo jen navigací na stránku. 

O výplatu na Paypal nebo Payzu se žádá nahoře pod Rewards. Vyhledáte tabulku podle peněženky, kde vidíte, že  k výběru je potřeba 5 dolarů = 10000 kreditů. Kliknutím na Purchase item se peníze odešlou na stejný email peněženky, kterým jste se registrovali. V My Account si můžete nastavit k hlavnímu emailu dodatečné emaily k vyplácení. 

Tato zvláštní klikačka již dlouhodobě vyplácí a pokud na ní zavítáte několikrát za den, naklikáte si minimum dříve než u jiných klikaček.

REGISTRACE